Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Aktualności

Wielka wyprzedaż armatury Nobless

Wyprzedajemy asortyment marki Nobless. To wysokiej jakości baterie umywalkowe i natryskowe, a także rączki natryskowe, deszczownice i akcesoria łazienkowe, np. półki z relingami, dozowniki mydła czy wieszaki na ręczniki.

Baterie posiadają głowice ceramiczne, a wybrane modele również areatory napowietrzające i zmiękczające strumień.

Modele z kolekcji Atria są dostępne w kolorze czarnym, chromowanym lub białym z elementami w błyszczącym chromie. Cechuje je wyraźny prostokątny kształt i łagodne wykończenie krawędzi. Korpusy baterii są cylindryczne.

Seria Multa to funkcjonalne i eleganckie, czarne akcesoria (wieszaki na ręczniki, uchwyty na papier, dozowniki na mydło, szczotki do WC i półki z relingami).

Na kolekcję Naos składa się chromowana armatura łącząca okrągłe korpusy z wylewkami o zdecydowanych kształtach. W ofercie są dostępne m.in. baterie wannowe 4-otworowe, baterie wannowe z ruchomą wylewką i baterie podtynkowe.

Chromowane modele z kolekcji Saras charakteryzują się geometrycznymi kształtami, wyrazistymi krawędziami i gładką powłoką. Wśród modeli znajdują się baterie zlewozmywakowe, baterie wannowe i baterie umywalkowe z korkiem click clack, a także zestawy natryskowe z deszczownicami.

Ceny wyprzedażowe poszczególnych produktów znajdziesz poniżej:

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy