Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Aktualności

Wielka wyprzedaż baterii Amadeo Dali!

Budowa i urządzanie domu to inwestycja, przy której dwa razy ogląda się każdą wydawaną złotówkę. Warto korzystać z atrakcyjnych ofert – w naszych oddziałach trwa wyprzedaż wysokiej jakości baterii Amadeo.

Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne:

  • Dali Black zachwyca estetyczną, głęboką czernią, która świetnie wyróżnia się w towarzystwie białych elementów, ale rewelacyjnie dopełni wnętrze o dowolnej kolorystyce,
  • Dali White w białym lub chromowanym wykończeniu pomoże stworzyć harmonijną, idylliczną przestrzeń i podkreśli styl klasycznej, białej łazienki. Obie wersje doskonale wybrzmią również na tle ciemniejszego anturażu pomieszczenia.

Baterie posiadają ceramiczną głowicę, co zapewnia długą żywotność i odporność na uszkodzenia w porównaniu z alternatywnymi, a niejednokrotnie porównywalnymi cenowo rozwiązaniami. Głowica jest sercem baterii, które decyduje o szczelności i wygodnej regulacji siły strumienia.

Większość objętych wyprzedażą baterii ma wysokiej klasy perlator, który napowietrza wodę, a dzięki temu zmniejsza jej zużycie.

Obecny w wielu modelach system montażu Easy Fix sprawia, że ich instalacja jest szybka i łatwa.

Polecamy również wersje z automatycznym korkiem spustowym i regulowanym kątem wypływu wody z wylewki.

Szeroka oferta baterii wannowych, natryskowych, bidetowych, umywalkowych i kuchennych pozwoli nabyć kompletny zestaw w rozsądnej cenie.

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy