Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Red/Blue/Base

Głównym założeniem marek jest stworzenie możliwości zakupu produktów z branży techniki grzewczej, instalacyjnej oraz sanitarnej, które są gwarantem jakości i profesjonalnych rozwiązań. Zapewnienie dostępności produktów w sieci firm zrzeszonych w Grupie ABG na terenie całej Polski oraz dostarczenie fachowej wiedzy i pomocy na ich temat.
Produkty marek Red – Blue – Base kierują swoją ofertę do osób ceniących sobie niezawodność rozwiązań, wysoką jakość, zapewniających komfort ich montażu i użytkowania. Trafiają do gustu zarówno firm wykonawczych jak i codziennych użytkowników. Charakteryzują się profesjonalną jakością wykonania przez renomowanych producentów zapewniając przy tym trwałość w użytkowaniu przez wiele lat.

Red – produkty z branży techniki grzewczej i instalacyjnej: obejmują szereg systemów ogrzewania oraz dystrybucji wody i ciepła.
Blue – produkty z branży techniki sanitarnej: dedykowane rozwiązaniom związanych z wodą tj. filtracja i system zmiękczania wody, oraz łazienką tj. system stelaży podtynkowych do wc, odwodnienia liniowe, baterie i syfony.
Base – produkty pierwszocenowe, z branży techniki grzewczej, sanitarnej oraz instalacyjnej: dedykowane na rynek dystrybucji detalicznej i inwestycyjny, gdzie wymagana jest sprawdzona i akceptowalna jakość oraz gwarancja atrakcyjnej ceny.

Skontaktuj się z nami!

west Pozostałe marki
Aktualności