Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Amadeo

Seria Dali Black – to nowatorskie podejście do wykończenia wnętrza Twojej łazienki. Głęboka czerń znakomicie komponuje się z kolorami oraz doskonale kontrastuje z bielą, tworząc klasyczny oraz niezawodny duet. Dali Black idealnie dopełni oraz wyeksponuje wnętrze każdej łazienki. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie szlachetne podejście do wykończenia.
Seria Dali White – to propozycja niebanalnego dopełnienia wnętrza Twojej łazienki. Nowoczesne kształty oraz charakterystyczne białe wykończenia doskonale podkreślają styl, nadając łazience przejrzystość. Czysta biel świetnie komponuje się z kolorami, a zarazem doskonale kontrastuje z czernią. Dali White to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wyciszoną przestrzeń oraz harmonijne wykończenie.
Seria Like – to nowoczesne kształty oraz minimalistyczne formy, które nadadzą Twojej łazience unikatowego charakteru. Linia Like to zdecydowanie ponadczasowy design, który świetnie sprawdzi się w niejednej łazience, tworząc przejrzyste oraz przemyślane wnętrze.
Amadeo Accessories – to seria produktów, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie oraz funkcjonalności. Wszystkie produkty powstały w oparciu o najlepsze technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów, dają gwarancję trwałości i niezawodności na długie lata.

Aktualny Katalog Amadeo

Skontaktuj się z nami!

west Pozostałe marki
Aktualności