Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Marki

Seria Dali Black – to nowatorskie podejście do wykończenia wnętrza Twojej łazienki. Głęboka czerń znakomicie komponuje się z kolorami oraz doskonale kontrastuje z bielą, tworząc klasyczny oraz niezawodny duet. Dali Black idealnie dopełni oraz wyeksponuje wnętrze każdej łazienki. To rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie szlachetne podejście do wykończenia.
Seria Dali White – to propozycja niebanalnego dopełnienia wnętrza Twojej łazienki. Nowoczesne kształty oraz charakterystyczne białe wykończenia doskonale podkreślają styl, nadając łazience przejrzystość. Czysta biel świetnie komponuje się z kolorami, a zarazem doskonale kontrastuje z czernią. Dali White to propozycja dla tych, którzy cenią sobie wyciszoną przestrzeń oraz harmonijne wykończenie.
Seria Like – to nowoczesne kształty oraz minimalistyczne formy, które nadadzą Twojej łazience unikatowego charakteru. Linia Like to zdecydowanie ponadczasowy design, który świetnie sprawdzi się w niejednej łazience, tworząc przejrzyste oraz przemyślane wnętrze.
Amadeo Accessories – to seria produktów, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie oraz funkcjonalności. Wszystkie produkty powstały w oparciu o najlepsze technologie, aby zagwarantować maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort w codziennym użytkowaniu. Nowoczesne i niepowtarzalne wzornictwo oraz wysoka jakość użytych materiałów, dają gwarancję trwałości i niezawodności na długie lata.

Aktualny Katalog Amadeo

Profesjonalne systemy dystrybucji ciepła.

Odpowiednie dozowanie ilości medium oraz dobór właściwej temperatury, to kluczowy element w instalacjach centralnego ogrzewania.

Oferujemy rozwiązania zapewniające kompletne i profesjonalne systemy, których istotnym elementem są pompy, rozdzielacze oraz zawory mieszające.

Zobacz pełną ofertę: MajsterFest katalog

To trzy marki, które zostały powołane z inicjatywy Grupy ABG Sp. z o.o. – jednej z pierwszych polskich grup zakupowych z branży artykułów techniki grzewczej, instalacyjnej oraz sanitarnej.
Głównym założeniem marek jest stworzenie możliwości zakupu produktów z branży techniki grzewczej, instalacyjnej oraz sanitarnej, które są gwarantem jakości i profesjonalnych rozwiązań. Zapewnienie dostępności produktów w sieci firm zrzeszonych w Grupie ABG na terenie całej Polski oraz dostarczenie fachowej wiedzy i pomocy na ich temat.
Produkty marek Red – Blue – Base kierują swoją ofertę do osób ceniących sobie niezawodność rozwiązań, wysoką jakość, zapewniających komfort ich montażu i użytkowania. Trafiają do gustu zarówno firm wykonawczych jak i codziennych użytkowników. Charakteryzują się profesjonalną jakością wykonania przez renomowanych producentów zapewniając przy tym trwałość w użytkowaniu przez wiele lat.

Red – produkty z branży techniki grzewczej i instalacyjnej: obejmują szereg systemów ogrzewania oraz dystrybucji wody i ciepła.
Blue – produkty z branży techniki sanitarnej: dedykowane rozwiązaniom związanych z wodą tj. filtracja i system zmiękczania wody, oraz łazienką tj. system stelaży podtynkowych do wc, odwodnienia liniowe, baterie i syfony.
Base – produkty pierwszocenowe, z branży techniki grzewczej, sanitarnej oraz instalacyjnej: dedykowane na rynek dystrybucji detalicznej i inwestycyjny, gdzie wymagana jest sprawdzona i akceptowalna jakość oraz gwarancja atrakcyjnej ceny.