Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Aktualności

Wspieramy św. Mikołaja!

Właśnie wystartowała mikołajkowa promocja! Zasady są proste: odwiedź jeden z naszych oddziałów, dokonaj jednorazowego zakupu objętych promocją towarów o określonej wartości, a otrzymasz kartę podarunkową do wybranej sieci sklepów: Media Expert, Rossmann lub Decathlon. Promocja trwa do wyczerpania kart podarunkowych. Szczegóły poniżej!

otrzymaj 50pln
otrzymaj kartę podarunkową 500 pln

Zawory Ferro słyną z trwałości i wysokiej jakości. Produkty RED Pro to nowa linia produktów kontynuująca ten trend. Instalatorzy docenią je z powodu odpowiedniego uszczelnienia trzpienia, mosiężnego korpusu odpornego na korozję i gotowości do pracy z czynnikiem o wysokiej temperaturze.

Zawory i głowice termostatyczne marek Jürgen Schlösser Armaturen, RED i BASE oferują precyzyjną regulację i blokadę temperatury, którą wybierzesz z szerokiego zakresu. Dzięki temu grzejniki zapewnią stabilną temperaturę w pomieszczeniach, bez gwałtownych wzrostów i spadków. Czyli zapłacisz mniej za ogrzewanie. Co ważne, łatwo podłączysz je praktycznie do wszystkich grzejników dostępnych na rynku.

Instalbud wspieramy mikołaja
west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy