Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Aktualności

Promocja kotłów pelletowych Ogniwo

Tylko teraz otrzymasz 20 000 pkt ITEAM za każdy zakupiony kocioł*

Promocja trwa od 02.04 do 31.12.2024 / lub do odwołania

Spiesz się, ilość urządzeń w ofercie ograniczona!

*dotyczy tylko nowych zamówień wysyłanych do Producenta, a zakupiony towar nie podlega zwrotom

Poznaj ofertę kotłów pelletowych Ogniwo

PELLO – polecany do małych kotłowni. Zaletą kotła jest zbiornik paliwa zintegrowany z kotłem umieszczony nad wymiennikiem. Pełna automatyka procesu spalania, oraz moduł internetowy z aplikacja na smartfona w standardzie. Spełnia klasę A+ efektywności energetycznej. Niska emisja zanieczyszczeń do atmosfery – kocioł spełnia wymagania 5 klasy oraz wymogi dyrektywy EKODESIGN. Posiada Certyfikaty umożliwiające ubieganie się o dofinansowanie modernizacji systemu grzewczego.
10KW 5KL
15KW 5KL

EKO PELLET – ekologiczny kocioł zapewniający efektywne i ekonomiczne ogrzewanie domów. Kocioł automatycznie podaje paliwo, a także posiada system czyszczenia paleniska i wymiennika ciepła, co ułatwia jego użytkowanie. Kocioł został wyposażony w system bezpieczeństwa zapewniający ochronę przed przegrzaniem i innymi zagrożeniami.

18KW 5KLASA L
18KW 5KLASA P
18KW 5KLASA WL
18KW 5KLASA WP
25KW 5KLASA L
25KW 5KLASA P
25KW 5KLASA L
25KW 5KLASA P

EKO PELLET KOMPAKT – ekologiczny piec na pellet, który zapewnia efektywne i ekonomiczne ogrzewanie domów. Piec automatycznie podaje paliwo, a także posiada system czyszczenia paleniska i wymiennika ciepła, co ułatwia jego użytkowanie. Piec wyposażony jest w system bezpieczeństwa, który zapewnia ochronę przed przegrzaniem i innymi zagrożeniami.

14KW LE
14KW LE
14KW PR
14KW PR
18KW LE
18KW PR
18KW LE
18KW PR
25KW LE
25KW PR

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy