Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Aktualności

Pompy ciepła NIBE z 5-letnią gwarancją

Rozpoczynamy promocję na dostępne w naszych oddziałach pompy ciepła NIBE. Klienci, którzy zakupią urządzenia w terminie do 30.11.2023 r. i zarejestrują je na stronie www.szwedzkapromocja.pl zyskają bezpłatną 5-letnią gwarancję! Składa się na nią 3-letnia gwarancja podstawowa i 2-letnia gwarancja dodatkowa, której koszt pokrywa NIBE-BIAWAR.

Promocja obejmuje:
  • powietrzne pompy ciepła NIBE: NIBE SPLIT, NIBE S2125, NIBE F2120, NIBE F2040;
  • gruntowe pompy ciepła NIBE: NIBE S1255, NIBE S1155, NIBE S1255 PC, NIBE S1155 PC, NIBE F1226, NIBE F1126, NIBE F1245, NIBE F1145, NIBE F1245 PC, NIBE F1145 PC;
  • wentylacyjne pompy ciepła: NIBE F370, NIBE F470, NIBE F730, NIBE F750.

O szczegóły promocji pytaj naszych doradców.


Pompy ciepła powietrze-woda NIBE wykorzystują zewnętrzne powietrze jako źródło ciepła i produkują energię cieplną nawet przy -25°C. Sprawdzają się na małych działkach, tam gdzie wykonanie wymiennika gruntowego jest niemożliwe. Jest to również alternatywa dla konwencjonalnych źródeł ciepła – kotłów olejowych i gazowych. Pompy powietrze-woda NIBE mają inwerterowe sprężarki, funkcję aktywnego chłodzenia i modulowaną moc grzewczą. Charakteryzują się cichą kulturą pracy.

Gruntowe pompy ciepła NIBE wykorzystują wymiennik, tzw. dolne źródło. Energia jest pozyskiwana z przepływającej przez niego, niezamarzającej cieczy. Nadają się zarówno do domów jednorodzinych, jak i większych nieruchomości. Dostępne są wersje jednofunkcyjne (ogrzewanie), jak i dwufunkcyjne (z wbudowanym zbiornikiem wody użytkowej).

Wentylacyjne pompy ciepła NIBE odzyskują energię na potrzeby cwu oraz co z powietrza wewnętrznego. Umożliwiają więc stworzenie systemu wentylacji z odzyskiem energii, który jest chętnie wykorzystywany w domach pasywnych i niskoenergetycznych, jak i w starszych nieruchomościach.

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy