Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Praca

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/HANDLOWIEC do oddziałów: Racibórz/Bielsko-Biała/Tychy/Lublin

Opis stanowiska:
• Profesjonalna obsługa klienta;
• Utrzymanie stałych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskanie nowych;
• Przestrzeganie obowiązujących procedur.
Wymagania:
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność, entuzjazm i silna motywacja do pracy;
• Umiejętności komunikacyjne;
• Doświadczenie w branży sanitarno-grzewczej mile widziane.
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• Wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Dodatki motywacyjne;
• Dofinansowanie do wypoczynku;
• Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do opieki medycznej; ubezpieczenia grupowego oraz wykupienia pakietu sportowego;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych /m.in. szkolenia i warsztaty branżowe/.

CV proszę przesyłać na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY/HANDLOWIEC przez Instalbud Janosz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pszczynie zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000537268, NIP: 6381002363 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

west Wróć do ofert pracy