Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Praca

MAGAZYNIER O/Racibórz/Pszczyna/Cieszyn

Opis stanowiska:

  • Prawidłowe przyjmowanie, składowanie i wydawanie towarów;
  • Prawidłowe przewożenie towarów;
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur;

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B;
  • Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane;
  • Entuzjazm i chęć do pracy;
  • Zaangażowanie, sumienność, rzetelność;
  • Doświadczenie w pracach magazynowych;
  • Otwartość na naukę i chęć doskonalenia umiejętności.

Oferujemy

  • Stałą i dobrze zorganizowaną pracę;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Dodatki motywacyjne, wynagrodzenie premiowe;
  • Dofinansowanie do wypoczynku;
  • Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do opieki medycznej; ubezpieczenia grupowego oraz wykupienia pakietu sportowego;

CV proszę przesyłać na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIERA przez Instalbud Janosz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pszczynie zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000537268, NIP: 6381002363 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

west Wróć do ofert pracy