Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Aktualności

Nowość! Piany, kleje i silikony Majster Fest

PIANA MONTAŻOWA Jednokomponentowa piana poliuretanowa PPU-1 w wersji z aplikatorem wężykowym przeznaczona jest do profesjonalnego montażu, uszczelniania i wygłuszania. Piana utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu.

Zastosowanie:

  • osadzanie drzwi i okien.
  • izolacja cieplna sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania.
  • uszczelnianie i montaż parapetów.
  • izolacja cieplna dachów i stropodachów.
  • wypełnianie szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków

PIANA PISTOLETOWA Jednokomponentowa piana poliuretanowa PPU-1 w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczona jest do montażu, uszczelniania i wygłuszania. Piana utwardza się pod wpływem wilgoci zawartej w powietrzu.

Zastosowanie:

  • osadzanie drzwi i okien
  • izolacja cieplna sieci wodnych, kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania
  • uszczelnianie i montaż parapetów
  • izolacja cieplna dachów i stropodachów
  • wypełnianie szczelin w izolacji termicznej przy ocieplaniu budynków

SILIKON SANITARNY uniwersalny elastyczny uszczelniacz silikonowy zabezpieczony przed wzrostem grzybów i pleśni. Odporny na długotrwałe działanie wody (również morskiej), promieniowanie UV, wysokie i niskie temperatury, środki czystości, detergenty, oleje i tłuszcze. Po utwardzeniu tworzy elastyczną i niekurczliwą spoinę. Bardzo dobrze przyczepny do szkła, glazury, terakoty, ceramiki, tworzyw laminowanych.

Zastosowanie:
Uszczelnianie miejsc narażonych na działanie wody: obrzeży wanien, umywalek, pryszniców, zlewozmywaków, kabin natryskowych, blatów kuchennych, instalacji wodociągowych, połączeń rur. Spoinowanie płytek ceramicznych itp. Odporność termiczna: -40°C do +100°C

KLEJ DO STYROPIANU niskoprężny jednokomponentowy klej poliuretanowy PPU-2 MAJSTER FEST w wersji z aplikatorem pistoletowym przeznaczony do mocowania płyt styropianowych w systemach ociepleń budynków metodą ETICS oraz płyt XPS i EPS przy ocieplaniu fundamentów i przyziemnych części budynków, piwnic itp.

Zastosowanie:
Klej poliuretanowy służy do mocowania płyt styropianowych przy ocieplaniu ścian zewnętrznych budynków metodą bezspoinową (ETICS), kasetonów styropianowych, paneli ściennych, montażu parapetów, wypełniania szczelin w izolacji termicznej oraz w systemach ociepleń przyziemi (fundamentów) z użyciem płyt z polistyrenu ekstrudowanego (XPS) oraz z zastosowaniem polistyrenu ekspandowanego (EPS). Klej poliuretanowy wykazuje doskonałą przyczepność do podłoży betonowych, ceramicznych, drewnianych a także do PVC oraz wszelkiego rodzaju styropianów, tynków oraz podłoży z powłoką bitumiczną, papy i asfaltowych mas izolacyjnych. Po 2 godzinach od przyklejenia uzyskuje się utwardzenie wstępne pozwalające na kontynuację prac związanych z szlifowaniem i kołkowaniem płyt lub zabezpieczeniem przyziemi, a pełne utwardzenie spoiny poliuretanowej uzyskiwane jest po 24h.

Teraz na wszystkie produkty z nowej serii za każde wydane 10 zł otrzymasz 5 pkt ITEAM!

Zapraszamy do oddziałów!

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy