Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody

Elektryczne przepływowe ogrzewacze wody RED są przeznaczone do montażu przy źródłach poboru wody. Dzięki mocy sięgającej nawet 9 kW gorąca woda jest szybko dostępna. Urządzenia występują w wersji podumywalkowej, którą można podłączyć za pomocą elastycznych wężyków, oraz nadumywalkowej podłączanej bezpośrednio do baterii.

Wszystkie serie są kompaktowe i łatwe do ukrycia w szafce pod umywalką. Jednak z myślą o małych pomieszczeniach, w których każdy kawałek przestrzeni jest na wagę złota, polecamy szczególnie produkty z serii Perfect, które łączą wysoką sprawność grzejną i niewielki rozmiar.

Kontaktronowy czujnik przepływu i elektroniczny łącznik prądu zapewniają trwałość urządzeń. Dzięki nim urządzenie jest chronione przed okresowym brakiem wody.

Posiadamy w ofercie również model RED Perfect Electronic LCD, który obsługuje kilka punktów poboru gorącej wody. Zapamięta najczęściej wybierane temperatury i umożliwi wybór mocy znamionowej. Jego układ grzewczy reaguje na spadki napięć w sieci i zapewnia stałą temperaturę wody.

Warto zaopatrzyć się również w zawory zabezpieczające przed zbyt wysokim ciśnieniem w instalacji. Służą do tego modele AF4 i AF8, które są montowane na dopływie zimnej wody, tuż obok podgrzewacza.

Umożliwiają wypływ wody na zewnątrz, jeśli ciśnienie w instalacji gwałtownie wzrośnie albo ciśnienie w podgrzewaczu będzie wyższe niż to na zasilaniu zimną wodą (funkcja zaworu upustowego). A jeśli ciśnienie w instalacji będzie zbyt niskie, ograniczą wypływ – spełnią funkcję zaworu zwrotnego.

Skontaktuj się z nami!

west Pozostałe marki
Aktualności