Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Kotły kondensacyjne

Oferujemy wiszące jedno- i dwufunkcyjne kotły kondensacyjne RED z wymiennikami ze stali nierdzewnej. Charakteryzują się wysoką efektywnością energetyczną na poziomie 94% i sprawnością wynoszącą 108-109%. Są w stanie odzyskać energię ze skraplającej się pary wodnej. Znamionowa moc cieplna równa od 20 kW do 35 kW dla instalacji C.O. umożliwia wybór modelu odpowiedniego dla domów o różnym metrażu.


System Round pozwala na wygodne sterowanie kotłem przez Internet. Wystarczy odpowiednia aplikacja, żeby mieć dostęp do wszystkich parametrów urządzenia.


Kotły kondensacyjne RED pracują prawidłowo zarówno, gdy zapotrzebowanie cieplne w budynku jest stosunkowo niskie, jak i gdy potrzebna jest pełna moc. Nie uruchamiają się skokowo i na chwilę, by podgrzać czynnik w obiegu. To dlatego, że umożliwiają modulację mocy w zakresie 16%-100%. Płynna praca pozytywnie wpływa na ich żywotność.

RED to również systemy kominowe. Lakierowane na biało zestawy kominowe wylotu bocznego oraz do szachtu kominowego są wyprodukowane z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Dostępne są również wszystkie potrzebne elementy kominowe: rury spalinowe, kolana jednościenne, płyty dachowe przelotowe z kołnierzem czy rozdzielacze i trójniki.

Skontaktuj się z nami!

west Pozostałe marki
Aktualności