Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Chemia budowlana, akcesoria izolacyjne

Niezawodność, precyzja i wygoda pracy

Wśród produktów MAJSTER FEST polecamy chemię budowlaną i taśmy izolacyjne. W ofercie znajdują się również silikony, kleje do styropianu, piany montażowe i pistoletowe oraz materiały izolacyjne.

Silikony odporne na warunki panujące w otoczeniu

Silikony sanitarne MAJSTER FEST są wytrzymałe. Chronią spoiny nawet w miejscach nasłonecznionych i mokrych (również od słonej wody) oraz tam, gdzie będą poddane działaniu środków chemicznych i skrajnych temperatur.

Doskonale przylegają do szkła, tworzyw laminowanych i ceramiki. Po nałożeniu zachowują kształt (nie kurczą się). Jednocześnie są elastyczne i, w razie nałożenia nadmiernej ilości, można je łatwo przyciąć, tak aby efekt był zadowalający.

Silikony sanitarne MAJSTER FEST służą do uszczelnienia armatury kuchennej i łazienkowej oraz ceramiki. Produkt jest dostępny w wersji białej i transparentnej (bezbarwnej).

Klej do styropianu MAJSTER FEST – termoizolacja łatwa jak nigdy

Poliuretanowy PPU-2 MAJSTER FEST jest odpowiedzią na rosnącą popularność bezspoinowego mocowania izolacji do ściany za pomocą kleju. Doskonale sprawdzi się do przytwierdzania płyt XPS i EPS podczas termoizolowania fundamentów i części przyziemnych budynków.

Nadaje się do klejenia kasetonów styropianowych i paneli ściennych, wypełniania szczelin w izolacji oraz montażu parapetów. Można go nakładać na podłoże betonowe, ceramiczne, drewniane, PVC i z powłoką bitumiczną, a także papę i asfaltową masę izolacyjną.

Jednokomponentowe piany montażowe i pistoletowe przydatne dla każdego instalatora

Dzięki jednokomponentowym pianom poliuretanowym można łatwo osadzić drzwi i okna, zaizolować sieć wodną, kanalizacyjną i C.O., a także uszczelnić parapety i wypełnić szczeliny w istniejącej izolacji. Doskonale też nadają się do wygłuszania pomieszczeń. Pianę oferujemy w dwóch wersjach: z aplikatorem pistoletowym i wężykowym.

Skontaktuj się z nami!

west Pozostałe marki
Aktualności