Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Armatura wodno-gazowa

Produkty zapewniające sprawną pracę centralnego ogrzewania

Instalację C.O. należy przygotować bez kompromisów w jakości. W ramach marki MAJSTER FEST oferujemy rozwiązania, dzięki którym kotłownia będzie pracować sprawnie i efektywnie, a przepływ wody o odpowiedniej temperaturze w poszczególnych elementach instalacji będzie pod pełną kontrolą.

Nierdzewne rozdzielacze z wygodną regulacją pracy instalacji grzewczej

MAJSTER FEST to między innymi rozdzielacze do stosowania w instalacjach rurowych wody zimnej, ciepłej i centralnego ogrzewania grzejnikowego i płaszczyznowego. Odpowiednia średnica belek sprawia, że są w pełni dostosowane do obsługi gospodarstw domowych.

Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość na lata. Co więcej, rozdzielacze są odporne na wysokie temperatury i ciśnienie, nawet do 95°C i 0,6 MPa.

Znajdujące się w zestawie przepływomierze i zawory termostatyczne umożliwiają wygodne sterowanie pracą instalacji grzewczej. Polecamy również nasze zawory z półśrubunkiem i uszczelnieniem zapewniające odpowiednią trwałość połączenia rozdzielacza z instalacją.

Efektywne grupy pompowe z precyzyjną kontrolą pracy obiegów grzewczych

Grupy pompowe MAJSTER FEST to gotowe rozwiązania zapewniające efektywną pracę systemu centralnego ogrzewania.

Dwie wydajne pompy o odpowiedniej wysokości podnoszenia. Zawory umożliwiające precyzyjne sterowanie przepływem cieczy do poszczególnych obiegów. Przy każdej pompie dwa termometry (zasilania i powrotu).

Uniwersalne głowice i zawory termostatyczne

Nasze głowice termostatyczne z gwintem M28 lub M30 (zależnie od modelu) pasują praktycznie do wszystkich grzejników dostępnych na rynku. Pomagają zapewnić mieszkańcom komfort cieplny. Wyróżnia je szybka reakcja na zadanie temperatury i wysoka precyzja w ich ustalaniu.

Ustaw temperaturę maksymalną i minimalną i utrzymuj optymalną temperaturę, dzięki czemu pomieszczenia nie wychłodzą się i nie przegrzeją.

Odporne na rdzę moduły VKO z opcją łatwego odcięcia od instalacji

Nasze moduły przyłączeniowe do grzejników są w całości wykonane z mosiądzu, a większość jest dodatkowo niklowana. Oznacza to, że moduły MAJSTER FEST są jeszcze wytrzymalsze i odporniejsze na rdzę.

Wybieraj spośród modeli z nyplem lub ze stożkiem. Wbudowane zawory kulowe pozwolą łatwo odciąć grzejnik od instalacji. Produkty posiadają trwałą uszczelkę z EPDM. Są gotowe do pracy w ekstremalnych warunkach – maksymalna temperatura robocza może wynieść nawet 120°C.

Estetyczne i szczelne zawory łazienkowe z łatwą regulacją

Mosiężne zawory grzybkowe kątowe marki MAJSTER FEST są wykonane z chromowanego mosiądzu. Dzięki temu materiał zyskuje właściwości antykorozyjne… a przy okazji estetyczne – w końcu zawory będą widoczne w łazience.

Zawory posiadają rozetę ze stali nierdzewnej uniemożliwiającą niechciany wyciek wody. Przepływ wody można łatwo regulować pokrętłem z trwałego tworzywa ABS.

Skontaktuj się z nami!

west Pozostałe marki
Aktualności