Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Aktualności

Dni Otwarte w lubelskim oddziale już 23-25.11!

Co na Was czeka? Liczne promocje, a także możliwość bliższego poznania oferty czołowych producentów techniki grzewczej i sanitarnej. Każdy dzień będzie poświęcony wybranym firmom – wiodącym na rynku markom, których produkty znajdziesz w lubelskim oddziale.

23.11: Salus, Sanha, Immergas, Ferro, De Dietrich oraz HuchEnTEC i Almeva

24.11: Galmet, Comap, Vaillant, Rothenberger, Kospel, Afriso i Kermi

25.11: Vesbo, Reflex, Brunali, Heiztechnik, KFA, Graff, Kessel i Grundfoss

Mamy potwierdzenie, że zawitają do nas mobilne ekspozycje marek Vaillant, Brunali i Heiztechnik! Będzie to świetna okazja, żeby porozmawiać w luźnej atmosferze z przedstawicielami firm, poznać nowości oraz zalety korzystania z proponowanych rozwiązań!

Po modernizacji naszego oddziału pojawiły się nowe powierzchnie magazynowe, w których zmieści się ogrom asortymentu. Salon jest samoobsługowy. Zapewniamy też duży parking. Dzięki temu zaopatrzenie się w potrzebne towary jest jeszcze wygodniejsze.

Oddział w Lublinie jest znany w regionie ze świetnego wyboru kotłów kondensacyjnych wraz z armaturą, wymienników, buforów i pomp ciepła oraz automatyki sterującej instalacją grzewczą. W magazynach czekają również najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu armatury zabezpieczającej, regulacyjnej i pompowej renomowanych producentów, a także produkty marek własnych Instalbud. Ponadto lubelski salon oferuje wybór grzejników oraz armatury sanitarnej. Przyjdź i skorzystaj z czekających atrakcji!

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy