Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Aktualności

Promocja RED by Comap pentaPERT EVOH

Teraz za zakup każdych 100m rury do ogrzewania podłogowego RED COMAP RURA PERT EVOH17x2.0 mm otrzymasz zestaw złączek przyłączeniowych Simplex 3/4”E–17×2 za 1PLN!

Dodatkowo do zakupu 2 zwojów tj. 1200m otrzymasz wielofunkcyjny śrubokręt firmy Milwaukee!

Pięciowarstwowe rury RED pentaPERT EVOH

Rury RED pentaPERT EVOH są odporne na korozję i nie przepuszczają tlenu, zapobiegają osadzaniu się kamienia, poprawiając wydajność systemu ogrzewania. Są także łatwe w instalacji dzięki wysokiej elastyczności zapewnionej przez zastosowanie PE-RTII.

Bariera tlenowa EVOH jest całkowicie chroniona przed uszkodzeniami w czasie transportu lub montażu. Gładka powierzchnia wewnętrzna warstwy wykonana z PE-RTII zapobiega osadzaniu się kamienia, ogranicza straty ciśnienia oraz redukuje hałas związany z przepływem czynnika grzewczego.

PARAMETRY PRACY

Temperatura maksymalna: 60°C

Ciśnienie maksymalne: 8 barów

Rury RED by Comap przeznaczone są do instalacji grzewczych wszystkich typów. Połączenie bariery tlenowej i elastyczność czyni z nich idealne rozwiązanie do podłogowych systemów grzewczych i chłodzących. Mogą być stosowane nie tylko w nowych instalacjach ale także w modernizowanych, zarówno podtynkowych jak i natynkowych.

Rury dostępne są w rozmiarze 16x2mm i 17x2mm w zwojach 600m pakowanych w folię w kolorze białym.

Więcej informacji u handlowców. Promocja ważna do wyczerpania puli nagród.

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy