Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Strefa wiedzy

Testujemy szlifierki Milwaukee

Gama szlifierek kątowych Milwaukee została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających zadaniach, oferując imponującą moc 1200 W oraz możliwość wykonania aż 135 cięć za jednym ładowaniem, materiału o średnicy 12 mm (przy wyposażeniu w akumulator REDLITHIUM™ HIGH OUTPUT™ 5.5 Ah). Dzięki temu są one idealnym narzędziem dla profesjonalistów i hobbystów poszukujących wydajnych rozwiązań.
Szlifierki zostały wyposażone w regulowane bez potrzeby stosowania dodatkowych kluczy osłony oraz w system FIXTEC™ umożliwiający prostą wymianę tarczy, co przekłada się na wygodę użytkowania.
Innowacyjny hamulec RAPIDSTOP™ zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo poprzez zatrzymywanie tarczy w ciągu zaledwie 2 sekund od wyłączenia szlifierki. To istotne usprawnienie, które chroni użytkownika podczas pracy.

Przetestowaliśmy 4 szlifierki:
M18 BLSAG125 – standardowa szlifierka z silnikiem bezszczotkowym wysokoobrotowym (11000 obr/min) do prac typu cięcie tarczą korundową, dostępna w 2 wersjach: z włącznikiem suwakowym lub łopatkowym, szlifierka w klasie 800W.
M18 FSAG125 – topowa szlifierka do prac instalatorskich w klasie FUEL tj. z silnikiem bezszczotkowym oraz elektroniką zabezpieczająca przed przeciążeniami czy przegrzaniem, wyposażona w dodatkowe funkcje bezpieczeństwa dla użytkownika jak rączka z tłumikiem wibracji oraz automatyczne zatrzymanie tarczy po wyłączeniu, szlifierka w klasie 1200W.
Ta linia szlifierek posiada 2 wersje specjalne z możliwością wyboru włącznika suwakowego lub łopatkowego:

  • M18 FSAGV125 – z możliwością regulacji prędkości na 5 poziomach w zakresie 3500-8500 obr/min.
    Ta funkcja pozwala precyzyjnie dostosować prędkość do potrzeb, czy to podczas pracy ze stalą nierdzewną, aluminium czy też podczas usuwania farby i rdzy.
  • M18 FSAGF125 – z płaską głowicą do szlifowania krawędziowego w trudno dostępnych miejscach

M18 FHSAG125 – druga mocniejsza szlifierka w klasie FUEL zasilana akumulatorami w technologii HIGH-OUTPUT dla większej mocy, może więc pracować także z tarczą 150mm, podobnie jak wcześniej mamy tu silnik bezszczotkowy lecz mocniejszy oraz wspomniane już funkcje bezpieczeństwa, szlifierka w klasie 1500W.

Podsumowując, jeśli szukasz szlifierki kątowej do najbardziej wymagających zadań, nowa gama szlifierek kątowych Milwaukee będzie doskonałym wyborem.

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy