Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Strefa wiedzy

Dobry hotel zaczyna się od łazienki


Przy wyborze armatury łazienkowej warto zwrócić uwagę zarówno na aspekty estetyczne, ale także na jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Należy wybrać rozwiązanie, które spełni oczekiwania gości i zapewni długotrwałą ochronę użytkowania.


Ceramika łazienkowa to nieodłączny element każdej łazienki.
Umywalki ceramiczne są popularne ze względu na swoją trwałość, czystość i szeroki wybór stylów i rozmiarów – polecamy szeroki wybór umywalek marki KOŁO.
Prysznice i wanny decydują o komforcie i relaksie gości. Przy ich wyborze warto zwrócić uwagę na różne dodatkowe elementy funkcjonalne, takie jak głowice prysznicowe z regulacją strumienia i temperatury wody.

Dużą popularnością cieszą się także brodziki prysznicowe ze względu na swoją dostępność dla osób z niepełnosprawnościami, trwałość i utrzymanie czystości.

Wanny dostępne są w różnych rozmiarach i kształtach. Wolnostojące, narożne i wnękowe, które można dostosować do stylu hotelu i wymiarów łazienki.

W przypadku toalety warto zwrócić uwagę na aspekty ergonomiczne, takie jak wysokość sedesu lub sposób jego montażu oraz aspekty ekologiczne – systemy oszczędzające wodę, które mogą przyczynić się do zwiększenia wydajności i efektywności. Najczęściej wybieranymi są bezkołnierzowe miski toaletowe, które nie posiadają żadnych ukrytych elementów będących siedliskiem bakterii. Polecamy łatwe i szybkie w utrzymaniu czystości miski toaletowe WC Rimfree KOŁO.

W obecnych czasach coraz częściej uwzględnia się również efektywność w zakresie oszczędzania wody, która dla hotelarza przekłada się na duże oszczędności finansowe. Dlatego wiele różnych urządzeń łazienkowych i prysznicowych jest wyposażona w systemy oszczędzające wodę, takie jak perlator czy ograniczniki przepływu wody. Warto także wspomnieć o bateriach z czujnikami ruchu, które automatycznie włączają się i wyłączają, bateriach termostatycznych, czy systemach prysznicowych z deszczownicą lub hydromasażem. Te technologie mogą przyczynić się do oszczędności wody i pozytywnego doświadczenia gościa hotelowego.
Doskonałym rozwiązaniem do każdej łazienki hotelowej będą także stelaże podtynkowe do misek wiszących oraz pisuarów marki Geberit. Marka ta oferuje wiele nowoczesnych technologii oszczędzających wodę. Przykładem mogą być wspomniane wcześniej miski bezkołnierzowe Rimfree Koło, elektroniczne baterie z czujnikami ruchu i regulacja przepływu oraz zawory do spłuczek z regulacją spłukiwania ilości wody.

Zapraszamy do współpracy:

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy