Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Strefa wiedzy

Nowość w ofercie Instalbud – rekuperator ARIA VITALE firmy Heatpex

Rekuperator ARIA VITALE to urządzenie, zapewni najlepszą jakość powietrza w otoczeniu. Jego obudowa została wykonana z innowacyjnego materiału – ekspandowanego polipropylenu (EPP), uszlachetnionego laserowo, dzięki któremu urządzenie jest ciche, lekkie i ekologiczne.

Urządzenie można zamontować aż w 6 pozycjach – na ścianie, suficie i podłodze, z możliwością obrotu o 180° w każdym wariancie, bez żadnego wpływu na efektywność jego pracy. Intuicyjny i dotykowy panel sterowania jest prosty w obsłudze i nie wymaga żadnej wiedzy eksperckiej. Zdefiniowane tryby oraz czujniki reagują na niekorzystne warunki w powietrzu i optymalizują pracę urządzenia pod względem komfortu, hałasu i zużycia energii.

Do wyboru mamy 3 wydajności – 300 m3/h, 400 m3/h i 600 m3/h, w trzech wersjach wyposażenia:
Silver – wersja podstawa
Gold – wersja uzupełniona o czujniki pozwalające na sterowanie na podstawie poziomu wilgoci i CO2 w powietrzu
Platinum – cechy wersji Gold z dodanym wymiennikiem entalpicznym

Dzięki aplikacji ARIA myHOME na telefon i komputer, otrzymujemy możliwość zdalnego sterowania urządzeniem, podgląd parametrów pracy oraz dostęp do ustawień zaawansowanych opcji sterowania.

Rekuperator wyposażony został w wysokiej jakości przeciwprądowy wymiennik ciepła, zapewniający odzysk do 95% energii. Dodatkowo w celu odzysku wilgoci, w modelu Platinum został zastosowany entalpiczny wymiennik przeciwprądowy z membraną antybakteryjną i antywirusową, tworząc skuteczną ochronę przeciw wirusom (w tym SARS-CoV-2), bakteriami, pleśnią, nieprzyjemnymi zapachami i zanieczyszczeniami biologicznymi.

5 lat gwarancji na kompletny system rekuperacji HEATPEX ARIA

Poznaj ARIA VITALE:

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy