Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Praca

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ŚLĄSK

Opis stanowiska:

  • Obsługa inwestycji w branży sanitarnej – wyposażenie łazienek;
  • Monitorowanie rynku inwestycji;
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku branży sanitarnej;
  • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o potrzeby klientów;
  • Utrzymanie stałych relacji biznesowych z klientami;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;

Wymagania:

  • Doświadczenie w kontaktach handlowych;
  • Samodzielność, entuzjazm i silna motywacja do pracy;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Nastawienie na sukces oraz realizację wyznaczonych celów;
  • Znajomość branży sanitarnej mile widziane;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym, zależnym od wyników;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych /m.in. szkolenia i warsztaty branżowe/;
  • Niezbędne narzędzia pracy /samochód, komputer, telefon/;
  • Dodatki motywacyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY przez Instalbud Janosz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Pszczynie zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Katowice – Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000537268, NIP: 6381002363 zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).”

west Wróć do ofert pracy