Wybierz oddział do kontaktu: Phone icon Skontaktuj się!
Human icon ZAMI / ITEAM

Strefa wiedzy

Oferta pracy Instalbud O/Tychy

oferta pracy Tychy

HANDLOWIEC – branża instalacyjno-grzewcza

– Opis Stanowiska:
– aktywne pozyskiwanie klientów na rynku branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej
– obsługę dotychczasowych klientów typu: instalator, klient inwestycyjny
– utrzymanie z nimi stałych kontaktów
– realizacja strategii handlowej firmy
– realizację założonych planów sprzedaży
– monitorowanie płatności

Wymagania:
– doświadczenia w kontaktach handlowych
– samodzielności i silnej motywacji do pracy
– sprawnej obsługi komputera
– znajomość branży instalacyjno-grzewczej

Oferujemy:
– umowa o pracę
– pewność pracy w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie
– samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym zespole
– atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania
– możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji handlowych i produktowych

Dokumenty aplikacyjne należy wysłać:

west Wróć do wpisów
Pozostałe wpisy